نتایج جستجو برای عبارت :

فکرتان را تغییر دهید تا مسائلتان حل شود

اشتباه نکنید
امروز اول تیر ماه نیست، درسته هنوز تو اردیبهشتیم و مونده که به اول تابستون برسیم.
با خودم فکر
کردم خب چه لزومی داره از اینکه من میخواهم درس بخونم اما به خودم این اجازه را
ندم که به وبلاگم سر بزنم و پست بزارم آخه به چه قیمتی اینکارو بکنم ؟
به نظرم هر وقت
مسئله ای در زندگیمون پیش میاد مشکل از جهان بیرون نیست مشکل از درون خودمونه که
بهتره این جور مواقع از خودمون بپرسیم که دقیقا تو داری چه جوری فکر میکنی که نمیتونی
این مسئله را هضم کنی
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث. یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره أو ت
إن علامة السفهاء السطحیّین على مرّ التاریخ، هو الجمود وعدم قابلیّتهم فی تشخیص الأهم عن المهم وعصیانهم على تغییر التكلیف. فإنهم یحترمون ظاهر القرآن مطلقا، ولو دعا إلى الحكمیة فی صفّین. ویحترمون دم المسلم مطلقا، ولو خرج على أمیر المؤمنین(ع). ومناسك الحج عندهم خط أحمر مطلقا، ولو كان الحسین(ع) مغادرا مكّة. والصلح مع العدوّ عندهم ذنب لا یُغفَر مطلقا، ولو كان الإمام الحسن(ع) قد اتخذ هذا القرار. لا یعقلون أن تارة یجب الصراخ وتارة یجب السكوت، وتار
ما هی عملیة تجمیل الأنف؟
هی عملیة تعدیل شكل الأنف والتی أحیانًا ما یشار إلیها بعملیة إعادة تشكیل
الأنف. على الرغم من كون هذه العملیة تتم بغرض تجمیلی بالدرجة الأولى ألا
وهو زیادة التناغم والتناسب بین الأنف وباقی ملامح الوجه، إلا أنها تُجرى
فی أحیان كثیرة بغرض علاج مشاكل واضطرابات التنفس الناتجة عن تشوهات أو
عیوب فی بنیة الأنف، و بسبب التعرض لبعض الحوادث.   یمكن أن تتم عملیات تجمیل الأنف بعدة صور نذكر منها:
تغییر حجم الأنف (سواء لتصغیره
سخنرانی استاد فاطمی نیا در مراسم اولین سالگرد رحلت آیت الله مهدوی کنی 21 مهرماه 1394

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

هرگز خود را با سوئیس و آلمان مقایسه نکنید زمانی که فلسفه را دور ریخته اید.
در میان مطالب مسخره،تهی و سرگرم کننده ی مجازی زمانی هم به اندیشیدن برای فکرتان اختصاص دهید.
در عصری داریم زندگی میکنیم که تمام شبکه های مجازی به دلیل ماهیت خنده دار،بذله و شوخیشون طرفداران بی شماری دارند و کانال هایی که شمارا با مفاهیم جدید و جدی آشنا می کند درحاشیه قرار گرفته اند،در شرایطی که این کانال های فلسفی هستند که می توانند چهارچوب فکری شمارا به سوی آزادی خوا
حرف‌های منفی دیگران را نادیده بگیرید .

اگر به دیگران اجازه دهید بیشتر از اینکه بازده‌ای به زندگیتان بدهند، 
از آن کسر کنند، تعادل زندگیتان بر هم خورده و بدون اینکه بفهمید 
اسیر منفی‌بافی خواهید شد. 
نظرات بی‌فایده و آزاردهنده دیگران را نادیده بگیرید. 
هیچکس حق قضاوت کردن درمورد شما را ندارد. 
ممکن است داستان زندگیتان را شنیده باشند
 اما مطمئناً نمی‌توانند
 حس و حالتان را درک کنند. 
شما هیچ کنترلی روی حرف‌های دیگران ندارید؛ اما کنترل
هرمزگان حتی همین هرمزگان سیل زده این روزها، یکی از زیباترین مناطق ایران زیباست؛ آن‌قدر که می‌توانید پس از اطمینان از نبود بارش‌های سیلابی، چمدان سفرتان را به مقصد آن ببندید. فصل هم که فصل جنوب گردی است؛ فصل گشت و گذار در خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، بوشهر و. حالا، اما می‌خواهیم برویم هرمزگان؛ سرزمین جزیره‌ها... راستی فکرتان را از پرواز در آسمان مناطق و جزایری مثل کیش و قشم خارج کنید. قرار نیست به آن جزایر اسم و رسم‌دار و پرآوازه
یکی می‌گفت آدم تا مجبور به تغییر نشود تغییر کردن کار سختیه. اگر ناچار باشیم که پول دراوردن را یادبگیریم یا اینکه بمیریم اگر روحیه مان همراهیمان کند رسیدن به خواسته کار سختی نیست. فقط کمی درد دارد.
شاید شما هم مثل من آدمی باشید که زیاد فکر میکنید. چندبار فکر میکنید، فکرتان را پاره میکنید و دوباره از سر فکر میکنید. فکرتان نه به صورت خطی بلکه حالتی تکه بپاره به سان پرواز پشه در آسمان که در یک جای محدود مدام در حال جابجایی است. فکرتان مثل یک سیم کا
آن‌هایی که فکر می‌کنند غذای سالم مزخرف، خسته کننده، بی مزه و ناخوشایند است در اشتباه هستند. بگذارید آماده کردن چند غذای رژیمی خوشمزه را به شما بیاموزیم که کمک می‌کنند طرز فکرتان را تغییر دهید. قطعاً یاد می‌گیرید که غذا‌های سالم، خوشمزه و با کالری خیلی کم را دوست بدارید. با این مقاله کاری می‌کنیم هم از غذا‌هایی که می‌خورید لذت ببرید و هم چاق نشوید. پس با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
در وسعت بوم افکار کدامتان شوربومی که تنها کهنه‌درختی که ریشه‌اش با جهل آب داده‌شد و میوه‌اش که بی‌میوه بود برچشمه‌های جوشان یله داده و مستور کرده؟!
هرآیینه از شما اندیشه‌تان از اندیشه تهی شد که درنگ در آن راه نیابد که آن علتِ علت فکرتان بود.
تاریخی که برگ‌هایش درمیان طوفان به تاراج رفته‌است روزی به دفتر برمیگردد و آنگاه آِیندگان با هُردود قضاوتمان میکنند، از بر نادانی‌مان!
ترس بود که افسارش گردن همگان گرفت و فشرد که نفهمند که نفهمید
در وسعت بوم افکار کدامتان شوربومی که تنها کهنه‌درختی که ریشه‌اش با جهل آب داده‌شد و میوه‌اش که بی‌میوه بود برچشمه‌های جوشان یله داده و مستور کرده؟!
هرآیینه از شما اندیشه‌تان از اندیشه تهی شد که درنگ در آن راه نیابد که آن علتِ علت فکرتان بود.
تاریخی که برگ‌هایش درمیان طوفان به تاراج رفته‌است روزی به دفتر برمیگردد و آنگاه آِیندگان با هُردود قضاوتمان میکنند، از بر نادانی‌مان!
دانلود بازی Minecraft برای کامپیوتر| بازی ماین کرافت || نسخه کرک شده و تست شده | Minecraft 1.15.2 یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است که در سال 2013 توسط شرکت 4J Studio برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . شما در بازی ماین کرافت می توانید به هرآنچه که علاقه دارید و در فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید...
ادامه مطلب
برخی از خانم ها در کسری از ثانیه تصمیم های مهمی برای زندگی خود می گیرند و آنها را با همسرشان درمیان می گذارند و انتظار دارند همسرشان گوش به فرمان شان شود در صورتی که مردها نمی تواند مانند زن ها در لحظه تصمیم بگیرند .توجه داشته باشید تصمیم گیری در لحظه می تواند به ضرر شما باشد و شما پیش از چیدن برخی مقدمات نمی توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

اگر فکری به به ذهنتان رسیده قبل از آنکه در مورد آن با همسرتان صحبت کنید ،چرت کوتاهی بزنید زیرا چرت زدن ق
برخی از خانم ها در کسری از ثانیه تصمیم های مهمی برای زندگی خود می گیرند و آنها را با همسرشان درمیان می گذارند و انتظار دارند همسرشان گوش به فرمان شان شود در صورتی که مردها نمی تواند مانند زن ها در لحظه تصمیم بگیرند .توجه داشته باشید تصمیم گیری در لحظه می تواند به ضرر شما باشد و شما پیش از چیدن برخی مقدمات نمی توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

اگر فکری به به ذهنتان رسیده قبل از آنکه در مورد آن با همسرتان صحبت کنید ،چرت کوتاهی بزنید زیرا چرت زدن ق
و من یک روز نشستم و فکر کردم، حالا فکرتان هم جای بدی نرود. جای بدی ننشستم، در اتاقم روی تخت یا شاید هم صندلی، البته شک دارم نشسته باشم، چون من اصولا آدم تنبلی هستم و هر جا فرصتش باشد دراز خواهم کشید، حالا به چه چیزی فکر می کردم، برایتان خواهم گفت. قطعا تمام آن چیزی که به آن فکر میکردم را به شما نخواهم گفت، خب نمی شود آمد و جارکشی کرد و هوشیار باش بیدار باش گفت و گفت که مثلا به سینه های آن دوست دختر ده سال پیشم فکر میکردم که شبیه ...، اصلا به شما ربط
با پول خیلی از مشکلات حل می‌شود! مثلن به من پول بدهید تا عید مشکل ترافیک تهران را حل می‌کنم! اما خب می‌دانید؟ وقتی از همین ترافیک می‌توانند پول دربیاورند، چرا پول خرج کنند برای از بین بردنش؟ 
پ.ن|
وقتی یک بازی را خودتان طراحی کنید، آنوقت می‌دانید اگر یکوقت فلان درب را شکستند، پشت آن در چه چیز هایی را منتظرشان بگذاری...
پ.ن۱.۵|
من یکروز دستم به ماشین زمان می‌رسد و باز می‌گردم به عقب و وسط اتاق فکرتان می‌رینم!
پ.ن۲|
آهای عمو فیلترچی، خودت می‌
دانلود بازی Minecraft برای کامپیوتر
| بازی ماین کرافت |
| نسخه کرک شده و تست شده |

Minecraft 1.14.2 یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است
که در سال 2013 توسط شرکت 4J Studios برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده
است . شما در بازی ماین کرافت می توانید به هرآنچه که علاقه دارید و در
فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید. شما با داشتن بلوک های
جدید شروع به ساخت دیوار های و شکل هایی که دوست دارید می پردازید. در این
ورژن جدید شما قادر خواهید بود که برای بلوک های خ
خواص حنا برای مو بسیار است و در کشور های جنوبی آسیا طرفداران بسیاری دارد. اکثرا از حنا برای رنگ کردن مو استفاده می شود و رنگ آن قهوه‌ای مایل به قرمز برای موهای مشکی است. سال های زیادی است که حنا از محبوب ترین گیاهان در هند است. اگر فکر می‌کنید حنا فقط برای رنگ کردن مو کاربرد دارد، باید طرز فکرتان را عوض کنید. از حنا استفاده‌های زیادی می شود که هر کدام از آن‌ها، پوست سر را سالم و موی شما را قوی تر میکند و همچنین برای سلامت عمومی بدن تان بسیار مف
کل نکات  آزمایش کنید فکر کنید جمع آوری و.... همراه با سوالات مهم علوم ششم
هر آنچه برای یادگیری کامل علوم ششم نیاز دارید

از آنجایی که دانش آموزان نیاز به دانستن جواب سوالات فکر کنید . ازمایش کنید  جمع آوری اطلاعات و.... کتاب علوم ششم دارند و هم چنین بخاطر اینکه کتاب علوم ششم سوالات را ذکر نکرده در اینجا قصد داریم فایل کاملی که آماده شده است برای تمامی مطالب در مورد علوم ششم را ارائه دهیم. فایلی که دریافت میکنید شامل تمامی نکات درسنامه توضیحات ا

Minecraft یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است که در سال 2013 توسط شرکت 4J Studios برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . شما در بازی ماین کرافت می توانید به هرآنچه که علاقه دارید و در فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید. شما با داشتن بلوک های جدید شروع به ساخت دیوار های و شکل هایی که دوست دارید می پردازید. در این ورژن جدید شما قادر خواهید بود که برای بلوک های خود درب، دروازه، حصار، …. بگذارید که بازی را هیجانی تر می کند.
اما توجه داشته باشی
معرفی کتاب «رهایی از زندان ذهن»

شما در این کتاب، یاد می گیرید، از چشم اندازی دور به مشاهدۀ ذهن تان بنشینید.وقتی دست از اعتقاد به افکارتان بر می دارید، افکارتان تسلیم می شوند و ذهن تان به احساس آرامش و امنیت بیشتری دست می یابد. در بخش اول کتاب یاد می گیرید چه طور افکارتان را بشناسید و آن ها را مشاهده کنید و چگونه فکرتان را تغییر دهید.در بخش دوم کتاب، به نقش و تأثیر این افکار در زندگیتان پی می برید. وقتی فریب افکارتان را نمی خورید و آن ها را به
در مغازه لوازم التحریری نگاهم به جامدادی صورتی خوشگلی افتاده بود.قیمتش را از مغازه دار پرسیده بودم.گفته بود:((بیست هزار تومن)).همین یکی هم مونده.از پدرم خواستم پول بدهد تا ان را بخرم.اما ایشان طبق معمول گفتند:((سربرج))هر روز سری به مغازه می زدم تا ببینم جامددی عزیزم فروخته شده یا نه.وقتی می دیدم سرجایش هست خوش حال می شدم:اما کو تا سر برج.از مغازه دار خواستم ان را برایم کنار بگذارد اما قبول نکرد.بنابراین باید فکری برای ان می کردم.یاد صحبت معاونما

هرگز خود را با سوئیس و آلمان مقایسه نکنید زمانی که فلسفه را دور ریخته اید.
در میان مطالب مسخره،تهی و سرگرم کننده ی مجازی زمانی هم به اندیشیدن برای فکرتان اختصاص دهید.
در عصری داریم زندگی میکنیم که تمام شبکه های مجازی به دلیل ماهیت خنده دار،بذله و شوخیشون طرفداران بی شماری دارند و کانال هایی که شمارا با مفاهیم جدید و جدی آشنا می کند درحاشیه قرار گرفته اند،در شرایطی که این کانال های فلسفی هستند که می توانند چهارچوب فکری شمارا به سوی آزادی خو
 اول اینکه :
هرگزعادت به بازگوکردن مشکلات خود نزد همه نکنید.بازگو کردن مشکلات ، وزن آنها را زیاد میکندعلاوه بر آن معمولا وقتی سفره دلتان را جلو کسی باز می‌کنید ، اوهم سفره خودش را برایتان باز میکندو این یعنی تمام زمانی که میتوانستید بادوست خود شادباشید و کلی خوش بگذرانید صرف یاداوری مشکلات وسختیهایتان شد
 دوم :
فقط به زمان حال فکر کنید گذشته‌تان و آینده‌تان را خیلی جدی نگیرید  اصلا پاپیچ خرابکاریها و کوتاهی‌هایی که در گذشته در حق خودتا
چه آرزوی محال و دوست داشتنی است تقویت حافظه تنها با مصرف چند قرص در روز!اما متأسفانه، تقویت حافظه به این سادگی ها امکان پذیر نیست.شاید شما نیز شاهد بازاریابی ها و تبلیغات گوناگون شرکا ها در این زمینه بوده باشید.ولی، هر چقدر هم وسوسه انگیز باشد، شواهد بسیار ناچیزی در این زمینه وجود دارد.بسیاری از افرادی که به مصرف داروها روی آورده اند، در دام کلاهبرداری های کلان افتاده و حتی از لحاظ مالی بسیار متضرر شده اند.ما در این نوشتار، به چندی از عناصر
بیست و پنج ساله‌ی دلداری دهنده به بیست و یک ساله‌های شکست عشقی خورده. اسم سرخ‌پوستی جدیدم شاید این باشد. مثل آدم‌های چهل پنجاه ساله که وقتی کوچک‌تری را گیر می‌آورند خیال نصیحت کردن به سرشان می‌زند. به گمانم خودشان را می‌گذارند جای کوچک‌ترِ مذکور و خیال می‌کنند اگر در سن و سال او بودند چکار می‌کردند. من راستش خیلی اهل حرف زدن نیستم. اهل نصیحت کردن که اصلا. توی تمام دنیا فقط یک نفر هست که با او حرفی برای گفتن دارم که آن هم... ولش کنید!
پسرک ا
شهر سوال - اگر واقعا چنین تمایلی در هر دو طرف هست و ملاکهای ازدواج در هر دوی شما
وجود دارد، بهتر است خجالت و حیا را کنار بگذارید. یکی از راههای رسیدن به
هدف برای شما ، واسطه کردن کسانی است که هم شما را به خوبی درک میکنند هم
برای خانواده تان محترمند. مثلا مادرتان یا پدربزرگ و مادر بزرگ یا مثلا
دایی و امثال این افراد. این که شما در دلتان و فکرتان چیزی باشد و آن را
بروز ندهید، نه تنها مشکلی از شما حل نخواهد کرد، بلکه به مرور زمان روان
شما را فرسود

امام خامنه ای مدظله العالی:مراسم #اربعین را هرچه می توانید و می توانیم باید #پربار تر و #معنوی تر کنیم. اهل فکر، اهل #فرهنگ، اهل اقدام فرهنگی و فکری برای این حرکت عظیم بنشینند و برنامه ریزی کنند.

از امام سجاد(ع) نقل شده است:«اَشْکَرُکم لِله اَشْکَرُکم للنّاس»شکرگزارترین شما نسبت به خدا، کسی است که نسبت به مردم سپاسگزارتر باشد.عطش زائران را با لیوان آبی برطرف می کنند.عطش فرهنگی کشور زخم خورده عراق را به توصیه امیرالمومنین با کتاب برطرف
«علی لهراسبی» یک آهنگ دارد به نام «راهرو». کاری با سر و تهش ندارم ولی یک جایی آن وسط‌ها می‌گوید:«یه جوری دلم تنگ میشه برات، محاله بتونی تصور کنی/ گمونم نمی‌تونی حتی خودت،جای خالیتو تو دلم پُر کنی»
خیلی حس عجیبی دارد این یک تکه. و عجیب‌تر این که من بارها درکش کرده‌ام. برای شما پیش نیامده؟
 این که مثلا یک نفر به هر دلیلی برود (مثلا یکی از هم‌کلاسی‌های مدرسه‌تان به خاطر اسباب‌کشی برود از آن مدرسه) و فکر کنید دیگر نمی‌بینیدش و بی‌تاب بشوید و
آیا شما یک نویسنده حرفه ای هستید یا مایل هستید که یکی باشید؟ برای رسیدن به موفقیت به عنوان یک نویسنده، قوانین اساسی چه هستند؟ خب اگر شما یک نویسنده مشتاق هستید، لطفا به توصیه هایی که در زیر به آن ها اشاره شده عمل کنید تا حرفه ای تر باشید. این اصول نه تنها در این شغل بلکه در تمام مشاغل باعث حرفه ای تر شدن میشود.
بسیاری از نویسندگان شکست خورده اند زیرا روزها را در زندگی خود تلف کرده اند.اگر از خانه کار می کنید، هر روز صبح زود بیدار شوید، دوش بگیری
آیا شما یک نویسنده حرفه ای هستید یا مایل هستید که یکی باشید؟ برای رسیدن به موفقیت به عنوان یک نویسنده، قوانین اساسی چه هستند؟ خب اگر شما یک نویسنده مشتاق هستید، لطفا به توصیه هایی که در زیر به آن ها اشاره شده عمل کنید تا حرفه ای تر باشید. این اصول نه تنها در این شغل بلکه در تمام مشاغل باعث حرفه ای تر شدن میشود.
بسیاری از نویسندگان شکست خورده اند زیرا روزها را در زندگی خود تلف کرده اند.اگر از خانه کار می کنید، هر روز صبح زود بیدار شوید، دوش بگیری
"وقتی به همه چیز و همه کس اهمیت می‌دهید، احساس می‌کنید که حق دارید همیشه در آرامش و شادی باشید و همه چیز باید دقیقا همان طوری باشد که شما دوست دارید. اما این یک بیماری است، و شما را زنده زنده خواهد بلعید. شما در این حالت، هر اتفاق ناخوشایندی را بی عدالتی می‌بینید؛ هر چالشی را یک شکست می‌دانید؛ هر ناراحتی را یک ناسزای شخصی تلقی می‌کنید؛ و هر مخالفتی را یک خیانت تصور می‌کنید. در جهنم کوچک خود که به اندازه‌ی فکرتان است، گیر می‌افتید؛ در حس حق
بعد از انتخاب هدف باید یادبگیریم تا روی هدفمان متمرکز نیز باشیم تا بتوانیم به اهدافمان برسیم.
جمله ای از بیل گیتس را به خاطر می‌آورم که اینگونه بیان کرد:((برای موفقیت باید روی هدف تمرکز کرد)) 
همه ی افرادی که در بلند مدت موفق هستند، یک ویژگی خاص دارند :
آن ها همیشه در حال تلاش و ایجاد تغییر مثبت در جهان هستند و این کار را با ایجاد تمرکز روی اهدافشان انجام می دهند.

تمام انسان های بزرگ، همیشه روی اهدافشان متمرکز بوده اند.
پس ما هم باید متمرکز
امروز هم از
آن روزها بود. از همانها که مارمولک در وجودم خزیده  بود. اسمش را گذاشته­ام مارمولک چون حسی ریز
است اما وقتی در وجود آدمی می­ خزد، پدرش را درمی آورد.  از آن حسهای بدی که در وجود آن پخش می شود و تا
او را از کار و زندگی نیندازد، دست بردار نیست. خلاصه، مارمولک در وجود من می
خزید، گردن درد خسته ام کرده بود و بی حوصله بودن برای کار کردن بر پروژه داشت،
اوقاتم را تلخ می کرد. بنابراین همه شرایط آماده بود تا پیاده روی نروم و بخزم توی
صندلی ام و سر

امام خامنه ای مدظله العالی:مراسم #اربعین را هرچه می توانید و می توانیم باید #پربار تر و #معنوی تر کنیم. اهل فکر، اهل #فرهنگ، اهل اقدام فرهنگی و فکری برای این حرکت عظیم بنشینند و برنامه ریزی کنند.

از امام سجاد(ع) نقل شده است:«اَشْکَرُکم لِله اَشْکَرُکم للنّاس»شکرگزارترین شما نسبت به خدا، کسی است که نسبت به مردم سپاسگزارتر باشد.عطش زائران را با لیوان آبی برطرف می کنند.عطش فرهنگی کشور زخم خورده عراق را به توصیه امیرالمومنین با کتاب برطرف
#مستند #محرمانه_کولا
رده‌ی سنی: ۱۴+
سر سفره‌ی عروسی هست،کنار گریه‌های عزا هم هست.در سوپری‌ها حتما می‌بینی،در مسیر اربعین و سرتاسر عراق بیشتر.تابلوی مغازه ها هم که بسیار زیاد می‌شود دید، نوشیدنی محبوب خیلی‌ها:کوکا کولا، بعد هم پپسی!نوش جان! این مستند رو هم که ببینید با اشتهای بیشتری... چون متوجه می‌شوید... لذتش خود آمریکا رو به هم ریخت
لینک دانلود :
https://b2n.ir/413949

✍ #نقد_مستند #محرمانه_کولا:
استادی‍ داشتیم که می‌گفت:
وقتی با نظریه✍ یا گزی
بدهی ها را همین امروز حل و فصل کنید، از قرض و وام دور خودداری کنید و استقلال مالی داشته باشید.
از همین حالا و با هر درآمدی
هدف شما و هر شخصی این است که در زندگی هرچه سریع تر به استقلال مالی برسد. این مستلزم انضباط اقتصادی با هر تومانی که به دست می آورید است. شما باید 10%، 15% و حتی 20% درآمدتان را پس انداز کنید.

پس انداز کنید
به دلیل اینکه احتمالا شما درحال حاضر مقروض هستید، با پس انداز 1% از درآمدتان شروع کنید و با 99% زندگی را اداره کنید تا زمانی که بر
شما چه بهونه ای برای موفق نشدن دارید؟
این مطلب برای همه مفید است و دیدن این ویدئو می تواند به شما انگیزه ی زندگی کردن بدهد. انگیزه ی اینکه در هر کاری هستید جدی تر و با امید بیشتری جلو بروید.
چه کسانی که به عکاسی علاقه دارند و هم برای کسانی که به عکاسی مشغول هستند و اهداف بزرگی دارند.

اگر شما دست نداشتید چه جوری زندگی می کردید؟
ما انسان ها تا زمانی که از سلامت کامل برخورداریم قدر نعمت بزرگ سلامتی را نمی دانیم و اگر خدای نکرده اتفاقی برایمان بیو

از محبوب ترین، پرطرفدارترین و سرگرم کننده ترین بازی های فکری و آرکید از استودیوی بازیسازی Mojang می باشد که نسخه های مختلف آن برای سیستم عامل های مختلف عرضه شده و به درخواست کاربران قصد معرفی نسخه آندرویدی ان را داریم! نسخه ی اندرویدی بازی Minecraft – Pocket Edition با قیمت 6.99 دلار در گوگل پلی به فروش می رود و تا به این لحظه بیش از 10.000.000 خرید را به خود گرفته است و این مورد برای یک بازی پولی با این قیمت واقعا یک شگفتی است! در بازی ماینکرافت شما به صورت
شبکه استراتژیک

چطور یک شبکه‌ی استراتژیک بسازیم؟ 
۱. با اهداف کاری خود شروع کنیدبرای ۳ تا ۵ سال آینده، چه برنامه‌ و اهدافی برای کار خود دارید؟ بعد از پاسخ به این سؤال، از خودتان بپرسید چه کسانی را می‌شناسید و برای اینکه به اهداف‌تان برسید، لازم است با چه افرادی ارتباط برقرار کنید؟

۲. گزاره‌ی ارزش (value proposition) خود را بشناسیدشبکه‌ای که ساخته‌اید، چطور در نتایج مثبت کسب‌وکار شما مشارکت خواهد کرد؟ گزاره‌ی ارزش، شما را به‌عنوان فردی معت
چگونه شور و شوق از دست رفته را بازیابی کنید؟زندگی را ساده بگیرید. کارهایی را که از روی عادت انجام می دادید ترک کنید. کارهای کم ارزش را از زندگی خود حذف کنید تا دنیا را بهتر ببینید. تماشای تلویزیون را یک ماه کنار بگذارید و به چیزهایی که فکرتان مشغول کرده، دقت بیشتری کنید آنگاه به ندای قلب تان گوش کنید بار دیگر صدای ضعیفی از درون تان خواهند گفت: (( این کار را دوست دارم زیرا مرا راضی می‌کند و باعث هیجان می شود)) گوش کن! به کتابخانه شهرتان برو و قفسه
مسئله این است که ما با انسان هایی زندگی می کنیم که سراسر منفی هستند. ناف خانواده های ایرانی را با منفی بافی بریده اند و انگار قرارداد بسته اند هیچگاه مثبت فکر نکنند و اصلا هرکی مثبت فکر کنه خره! کافی ست کمی بین مردم ایران زندگی کنید و از صحبت های روزانه شان باخبر شوید، آن وقت است که تمام انرژی های منفی جهان می چرخند و می چرخند و روی سر شما آوار می شوند. این مردم حاضرند لال شوند اما حتی کلمه ای که معنی مثبتی را القا می کند به زبان نیاورند.
فکر نکن
اعتراف تلخ غزالی عالم بزرگ اهل تسنن به بیعت‌شکنی عمر بن خطاب و غصب خلافت توسط او
غزالی از علمای بزرگ اهل تسنن و از دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در باره تبریک و تهنیت عمر بن صحاک و پیمانى که در آن روز بست و فقط چند روز بعد آن را فراموش كرد، مى‌نویسد:
واجمع الجماهیر على متن الحدیث من خطبته فی یوم عید یزحم باتفاق الجمیع وهو یقول: « من كنت مولاه فعلی مولاه » فقال عمر بخ بخ یا أبا الحسن لقد أصبحت مولای ومولى كل مولى فهذا تسلیم ورضى وتحكیم ثم بعد
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
سعی کنید در زندگی آدم خونسردی باشید . با آرامش دادن به خود و توان بخشیدن می توانید به اعصاب و راوانتان آرامش بیشتری بدهید ، یکی از روش های های آرام شدن :
1-مطالعه کتاب است »  مطالعه کتاب می تواند شما را در دنیای زیبا و بی انتها غرق کند و مخصوصا این تاثیر از کتاب های رمان و داستان های علمی تخیلی بیشتر است ، همانگونه که شخصیت داستان گام هایش را بر میدارد شما به او توجه می کنید و سکوت و زندگی او را در خود تماشا می کنید و این شما را بیشتر از قبل به خود
سعی کنید در زندگی آدم خونسردی باشید . با آرامش دادن به خود و توان بخشیدن می توانید به اعصاب و راوانتان آرامش بیشتری بدهید ، یکی از روش های های آرام شدن :
1-مطالعه کتاب است »  مطالعه کتاب می تواند شما را در دنیای زیبا و بی انتها غرق کند و مخصوصا این تاثیر از کتاب های رمان و داستان های علمی تخیلی بیشتر است ، همانگونه که شخصیت داستان گام هایش را بر میدارد شما به او توجه می کنید و سکوت و زندگی او را در خود تماشا می کنید و این شما را بیشتر از قبل به خود
براى رسیدن به سلامتى روان به هفت مهارت احتیاج دارید. این مهارت ها به شما کمک مى کنند که هم روحیه و هم اثر بخشى خود را بهتر کنید. مانند تمامى مهارت ها، با تمرین در شرایط بهترى قرار مى گیرید. این قسمت را بخوانید و دوباره خوانى کنید.

آن هفت مهارت عبارتند از:

۱- مدیریت بر خود و اوقات زندگى

۲- رو به رو شدن با مسئله

۳- رفتار درست با خود

۴- حل مسئله: راهکارى براى تغییر

۵- توجه به تناسب: کمک گرفتن از شناخت درمانى

۶- توجه به اعتماد به نفس و عزت نف
Minecraft یک بازی کم حجم جدید در سبک فکری است که در سال 2013 توسط شرکت 4J Studios برای تمامی پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . شما در بازی ماین کرافت می توانید به هرآنچه که علاقه دارید و در فکرتان است دست پیدا کنید و خودتان آن را بسازید. شما با داشتن بلوک های جدید شروع به ساخت دیوار های و شکل هایی که دوست دارید می پردازید. در این ورژن جدید شما قادر خواهید بود که برای بلوک های خود درب، دروازه، حصار، …. بگذارید که بازی را هیجانی تر می کند.
اما توجه داشته باشید ک

چگونه امیدوار باید باشیم؟
طرز تفکر و دیدگاه ما نسبت به اتفاقات زندگی  بسیار مهم است و امیدواری یک حالتی است در ذهن که با توجه به دیدگاه ما نسبت به وقایع زندگی تغییر میکند .
امیدوار بودن هم مانند تمرکز کردن یک مهارت است که باید آن را آموخت روزهایی پیش می آید که کاملا نا امید هستیم و حوصله انجام هیچ کاری را نداریم و باید روشهای مقابله با ناامیدی و این که چه کاری انجام دهیم تا امیدواری را افزایش دهیم را بیاموزیم و از آن استفاده کنیم و باید به یا
عکس مادر و کودک در آتلیه کودک
از جمله دلایلی که مادران همراه با فرزندانشان به آتلیه کودک مراجعه میکنند علاقه ای رایج است که به تازگی سبب شده این عمل بین والدین باب شود و دوستش داشته باشند .
اگر شما هم مادری جوان هستید که دوست دارید این تجربه را در آتلیه کودک داشته باشید بهتر است این مقاله را دنبال کنید .
بیشتر بدانید: آتلیه نوزاد
باید بعضی از نکات را رعایت فرمایید :
•با توجه به سن کودکتان و راحتی اش ژست های مورد نظرتان را گلچین و انتخاب کنید .
یکی از تیغه های چرخ دنده هستم و تغییر شکل دادم به طوری که شبیه دیگران نیستم یک پالس در این چرخه ایجاد کرده ام روزانه های ما گذشته ای ، تزریق شده است هیچ چیز وجود ندارد یعنی آن کلمه پنهانی که اگر نوشته شود ، وجود پیدا میکند .
به من توجه کنید که دیر یا زود من را خارج میکنند یا تعمیر ولی : یک سیاره بدون زندگی یعنی چه لطفی ؟
اشکم را با ناخن شکافتم ، جوانه ی جوان رویای پرواز معتبر ، برای با سلابت شدن دارد ، باز آمدم ولی این بار با آ کلاه دار و کلاهی سرم
یکی از تیغه های چرخ دنده هستم و تغییر شکل دادم به طوری که شبیه دیگران نیستم یک پالس در این چرخه ایجاد کرده ام روزانه های ما گذشته ای ، تزریق شده است هیچ چیز وجود ندارد یعنی آن کلمه پنهانی که اگر نوشته شود ، وجود پیدا میکند .
به من توجه کنید که دیر یا زود من را خارج میکنند یا تعمیر ولی : یک سیاره بدون زندگی یعنی چه لطفی ؟
اشکم را با ناخن شکافتم ، جوانه ی جوان رویای پرواز معتبر ، برای با سلابت شدن دارد ، باز آمدم ولی این بار با آ کلاه دار و کلاهی سرم
شما همیشه نمی توانید قوی باشید. گاهی اوقات لازم است اجازه دهید اشک هایتان جاری شوند. گرچه نویسنده این نقل قول ناشناخته است اما نکته ای را در بر دارد و آن این است که گریه کردن می تواند برایتان خوب و مفید باشد.

شما همیشه نمی توانید قوی باشید. گاهی اوقات لازم است اجازه دهید اشک هایتان جاری شوند. گرچه نویسنده این نقل قول ناشناخته است اما نکته ای را در بر دارد و آن این است که گریه کردن می تواند برایتان خوب و مفید باشد. دکتر ویلیام فری می گوید: گریه ک
پنجره دوجداره
مضایای پنجره دوجداره
پنجره های دو جداره گزینه ای ایده آل برای کارآیی انرژی با اضافه شدن مزیت به حداقل رساندن سر و صدا است. شکاف هوای بسته شده بین دو صفحه به عنوان یک لایه عایق اضافه شده عمل می کند. این مقاومت حرارتی اضافه شده میزان فرار گرما در زمستان را کاهش می دهد و خانه شما را در دمای راحت تری نگه می دارد. شیشه دو جداره در تابستان تأثیر متضاد دارد و از ورود گرمای ناخواسته به خانه جلوگیری می کند. این عایق اضافی اعتماد شما به بخا
در مطالب قبلی سایت بسیاری از موضوعات در مورد خودارضایی و فیلم های پورن را مورد بررسی قرار دادیم. در برخی مطالب در مورد عوارض خودارضایی و در برخی مطالب در مورد راه های ترک خودارضایی صحبت کردیم.در این مقاله قصد داریم در مورد فواید خودارضایی و استمنا کردن صحبت کنیم.
استمنا کردن که در همه موارد دارای مضرات فروانی است فواید و مزایایی نیز دارد که شنیدنش میتواند برایتان جذاب باشد. این فواید پس از هر بار خودارضایی کردن در شخص ظاهر میشود. با وجود فوا
۱. ذهن‌خوانی mind reading: فکر می‌کنید، بدون شواهد کافی می‌دانید که دیگران به چه چیزی فکر می‌کنند. مثل: «جواب سلامم را نداد، پس حتما از دست من ناراحت است.»
۲. پیش‌گویی  furtune telling : پیش‌بینی می‌کنید که حوادث آینده، بد از آب در می‌آیند یا این که خطرات زیادی شما را تهدید می‌کند. مثل : «در امتحان شکست می‌خورم» یا «کاری گیر من نخواهد آمد.»
۳. فاجعه‌سازی catastrophizing: معتقدید هر چه اتفاق افتاده یا خواهد افتاد به شدت افتضاح، ناخوشایند و غیر قابل تحمل است. م
رابطه بین عروس و مادرشوهراز پیچیده ترین روابط است . همیشه رابطه بین عروس و مادر شوهر بد نیست و آنها می توانند با هم رابطه خوبی داشته باشند به این شرط که در صحبت کردن با یکدیگر از جملاتی که رابطه راخراب می کند استفاده نکنند.
دانستن جملاتی که رابطه عروس و مادرشوهر را خراب می کند برای عروس ها بسیار کارساز و مفید خواهد بود بنابراین در این بخش از چفچفک به بیان جملاتی که رابطه عروس را با مادر شوهر دچار اختلال می کند، می پردازیم.
عروس خانم ها این جمل
نقاشی دیواری ارزان در کرج و تهران-99
زیباترین نقاشی های دیواری ارزان در کرج و تهران
در این محتوا علاوه بر آشنایی با اصول نقاشی دیواری ارزان و اجرای نقاشی دیواری و همچنین نقاشی دیواری ساده و نقاشی دیواری در جدول و نقاشی دیواری مدارس و نقاشی دیواری خفن و حتی نقاشی دیواری سه بعدی را یاد خواهیم گرفت و در مطالب بعدی اطلاعات بشتری در این زمینه خواهید داشت
نقاشی دیواری خارجی
تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که دیوار منزلتان, محل کارتان، حیاط و پا

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
هر پدر و مادری که بگویند ما زحمت یا دردسر زیادی برای بزرگ کردن بچه ها مون کشیدیم نشون میدهند که دانایی یا امکانات یا مهربانی لازم رو نداشتند و اتفاقاً به میزانی که زحمت زیادی کشیدند به بچه هاشون بیشتر آسیب زدند... بدونید پدر و مادر هیچ حق و انتظار و توقعی از فرزندانشون نمیتونند داشته باشند چون بزرگ کردن کودک انسانی برای پدر و مادر آگاه و مهربان یکی از شیرین ترین، لذت آورترین، خوشحال کننده ترین و خوشبخت کننده ترین کارهای دنیاست و برای همین هس
بسم الله الرحمن الرحیمقال علی علیه السلام:" اوضع العلم ما وقف علی اللسان و ارفعه ما ظهر فی الجوارح و الارکان. (نهج البلاغه، حکمت 92)پست ترین دانش، دانشی است که در سطح زبان، متوقف شود و والاترین دانش، آن است که در کل وجودفرد، ظاهر و منعکس گردد.
از آنجا که تفکر و تعمق در پدیده های عالم هستی که همه آنها از ذرات کوچک تا کرات و کهکشانهای بی انتها مخلوقات خداوند متعال هستند ، ظرفیت بی انتهایی را در ارضای کنجکاوی انسان در کشف حقایق و روابط بین پدیده ها
رهایی از استرس و زندگی در لحظه
آیا نگرانی در مورد آینده یا گذشته،استرسی فراتر از استرس روزمره زندگی در شما ایجاد کرده است؟
راه‌‌های زیادی برای مدیریت مشکل مشخصی که شما در حال حاضر با آن روبرو هستید وجود دارد.
اما اگر از روش‌های دیگر درمان استرس نتیجه نگرفته‌اید،
وقت آن فرا رسیده است که تمرینان ذهن آگاهی (Mindfulness) انجام دهید و به کمک آن به زمان حال برگردید.
تمرینات ساده و تکنیک‌های ذهن آگاهی قدرت خود را در کمک به حل مشکلات احساسی افراد نشان
تجربه ی احساساتی از قبیل غم و اندوه، بی حوصلگی، خستگی مداوم و احساس تنهایی، بغض و شکست می تواند تا حد زیادی پیش بینی کننده ی افسردگی باشد.
در این حالت ممکن است افکاری مبنی بر خودکشی یا بی ارزشی و بودن فکرتان را اشغال کند و تجربه ی آن ها به مدت بیشتر از ۶ ماه می تواند نشان دهنده ی افسردگی و نیاز ضروری به درخواست کمک تخصصی باشد.
فرد اقسرده علی رغم میلش نمی تواند اری را پیش ببرد، کلاس های مختلف ثبت نام می کند اما در هیچ کدام شرکت نمی کند، کارهای نات
تجربه ی احساساتی از قبیل غم و اندوه، بی حوصلگی، خستگی مداوم و احساس تنهایی، بغض و شکست می تواند تا حد زیادی پیش بینی کننده ی افسردگی باشد.
در این حالت ممکن است افکاری مبنی بر خودکشی یا بی ارزشی و بودن فکرتان را اشغال کند و تجربه ی آن ها به مدت بیشتر از ۶ ماه می تواند نشان دهنده ی افسردگی و نیاز ضروری به درخواست کمک تخصصی باشد.
فرد اقسرده علی رغم میلش نمی تواند اری را پیش ببرد، کلاس های مختلف ثبت نام می کند اما در هیچ کدام شرکت نمی کند، کارهای نات
یکی از مراحل مهم قبل از جراح زیبایی بینی آمادگی روانی برای جراحی است. شما می توانید اقدامات زیر را برای کاهش استرس، بالا بردن اعتماد به نفس و آرامش روانی انجام دهید تا جراحی بهتری را تجربه کنید و هنگامی که هزینه عمل بینی را پرداخت میکنید خیالتان راحت باشد.
ما چند روش آزموده شده و درست را برای قبل از جراحی به شما پیشنهاد می کنیم:
استفاده از روش های تمدد اعصاب
قبل از جراحی بینی، خیلی از بیماران ما استرس دارند. ترس و استرس ممکن است منجر به بیخوا
یا وقتی در یک گروه یا تیم هستید خیلی بهتر آن را یاد میگیرید.
پس اگر توان سفر به آمریکا یه انگلیس را ندارید خودتان را در یک فضای مجازی نگه دارید !
چطور ؟؟؟

1-فیلم سینمایی با زبان انگلیسی
سعی کنید از فیلم های دوزبان بهره ببرید و فیلم را با صوت آنها تماشا کنید .
اما این تازه قدم اول است ، سعی کنید ، فیلم را در بازه های زمانی 5 دقیقه ای برش بزنید ، و یا دیالوگ های بین بازیگران را روی کاغذ یا در جای ثبت کنید ، بعد شروع به ترجمه آن برای خودتان کنید .
این
به گزارش افکارنیوز، شاید از اینکه کفش های کتانی تان را بدون جوراب بپوشید حس خوبی داشته باشید؛ در پاهای تان احساس سبکی می کنید و چیزی بین شما و کتانی های تان فاصله نمی اندازد! حتی ممکن است بدانید این کار خوبی نیست اما شاید مثلا به خاطر ظاهری زیباتر ترجیح می دهید کتانی های قشنگ تان را بدون جوراب بپوشید.
پاهای شما هر چقدر هم که تمیز باشند باز هم دلیل نمی شود که کتانی های خود را بدون جوراب بپوشید. پاهای شما می توانند هر روز ۵۰۰ میلی لیتر عرق تولی
موضوع مهمی که این روزها وجود دارد این است که اکثر مردم فکر می‌کنند این نوع فراموشی با بیماری آلزایمر یکی است؛ البته این مشکل فراگیر است؛ در حالی که باید بگوییم این اصلا نشانه بیماری آلزایمر نیست؛ چراکه هیچ بیمار آلزایمری نمی‌گوید که فراموشی دارم و نگران باشد که آلزایمر گرفته است.
 همین که ما احساس کنیم فراموشی داریم، نشانه این است که آلزایمر نداریم. بیماران آلزایمری هیچ وقت از فراموشی شکایت نمی‌کنند؛ چراکه مشخصه بیماران آلزایمری این اس

راه ها و تمرینات تقویت تمرکز

در این مقاله به روشها و تمرین هایی موثر جهت افزایش تمرکز اشاره شده است.

مطمئنا این نوشته‌ی طولانی ارزش مطالعه و بکارگیری تمرینات را دارد.

تمرکز بر نقطه سیاه

قدیمی ترین تمرکز که تاریخی بسیار کهن دارد و در بیشتر فرهنگهای باستانی و بومی و در میان قبایل بدوی و بسیاری از انجمنها و دسته های قدیمی وجود داشته، تمرکز بر نقطه سیاه است.

امروز نیزخیره شدن به نقطه سیاه و تمرکز بر آن، یکی از اساسی ترین تمرینهای مانیت

تمرکز بر نقطه سیاه

قدیمی ترین تمرکز که تاریخی بسیار کهن دارد و در بیشتر فرهنگهای باستانی و بومی و در میان قبایل بدوی و بسیاری از انجمنها و دسته های قدیمی وجود داشته، تمرکز بر نقطه سیاه است.

تمرکز بر نقطه سیاه

اما آنچه گذشت :
می دانید بچه ها بهانه ای هستند برای به چالش کشیدن ما !
مخصوصا در این ایام سخت و پراسترس !!!

دقت کردید امروز استرس کرونا خیلی کم رنگ بود ؟
می دانید چرا ؟
چون فکرتان مشغول یک کار چالشی بود !
نگذارید انگیزه ای که امروز در شما ایجاد شده ،  کم رنگ شود...

به نظر من همه ی بچه ها خیلی خوب درخشیدند !!!
هدف تلاش بود که بچه ها شرکت کردند ، انشاالله دفعه بعد بیشتر...
احترام به قانون مسابقه : تا کی می توانیم شرکت کنیم ، تا کی می توانیم نظر بفرستیم؟
جدیدنها خیلی وبلاگ مینویسم. این را برای این میگویم چون غیر نوللا و محسن فکر کنم فقط تهمینه اینجا را بخواند و تهمینه هم چون بیان بهش اعلام میکند فقط ا پست آخر باخبر میشود برای همین خواستم غیرمستقیم بیان کنم، وای چقدر خلاق هستم که بیان را در دو معنی به کار بردم وای من چقدر ریل دیل هستم، که پستهای دیگری هم برای ارائه به این جهان فانی دارم. البته دیگر ریدم در جنبه ی غیرمستقیمش. و خیلی پررو هستم. جدیدنها پررو شده ام. پرّرّرّو! جدیدنها در نمیزنم میای
بسم الله الرحمن الرحیم

سیستم سرمایه داری هم به کشتن حیوانات رضایت نمی دهد!

در خبرها آمده است که جایی در همین وطن و نه خارج از آن ، جوجه ­های مرغ  یک روزه را زنده زنده دفن کردند و تازه کاشف به عمل آمده این اولین اتفاق از این دست  نبوده و آخرینش هم نیست!
مسولان اسبق، سابق، کنونی و احتمالا آینده این حوزه کاری هم در دفاع از این رویداد برخاسته اند که این مورد نه یک فاجعه یا حتی یک اتقاق تلخ بلکه یک رویداد کاملا طبیعی و جهت تنظیم بازار بوده و س
سادگی کسل کننده است اما از طرف دیگر طراحی از مد افتاده از آن هم کسل کننده تر است. یکی از مواردی که این روزها به سرعت در حال تغییر است روند طراحی اتاق خواب است. زمینه طراحی اتاق خواب ها همیشه در حال تغییر است. الان نیمی از سال را پشت سر گذاشته ایم و چند ماه دیگر وارد سال جدید می شویم که باعث شده تا همگی هیجان داشته باشند تا ببینند روند های طراحی برای سال بعد چه چیز هایی هستند. اما علت این همه تغییر همه ساله برای اتاق های خواب چیست؟ چه طرح هایی برای
عکس پروفایل در خانه بمانیم 
 ابزار وبلاگ  » عکس » کرونا
سلام خدمت کاربران کد ابزار برای امروز سری عکس پروفایل های جدید با موضوع عکس پروفایل در خانه بمانیم، عکس نوشته در خانه بمانیم آماده کردیم. با استفاده از عکس پروفایل در خانه بمانیم، عکس نوشته در خانه بمانیم در رسانه های جمعی و پیام رسان ها (واتس آپ،تلگرام،اینستاگرام) می توانیم با آگاه سازی مردم نقش کوچکی در مهار بیماری کرونا داشته باشیم. در ادامه با عکس نمایه و تصویر پروفایل ها
زمستان نفس‌های آخر خود را می‌کشد و تا چند هفتۀ دیگر، بهار با حس زیبای حیات و رشد و شکوفایی، از راه می‌رسد؛ بهاری که آغازگر حس شادمانی است؛ آن شادمانی که در بطن طبیعت با رویش گل‌ها، نغمه‌سرایی پرندگان، جوانه زدن درخت‌ها و طبیعتی سرشار از رنگ و بو حس می‌شود.
در این میان، داوطلبان کنکور شاید بیش از هر فرد دیگری نیازمند به شادمانی باشند. شاید بگویید کنکوری و شادمانی؟! اما باید بدانید که شادمانی، یک نیاز حیاتی است و واقعیت این است که همۀ ما دو
بسم الله الرحمن الرحیم

سیستم سرمایه داری هم به کشتن حیوانات رضایت نمی دهد!

در خبرها آمده است که جایی در همین وطن و نه خارج از آن ، جوجه ­های مرغ  یک روزه را زنده زنده دفن کردند و تازه کاشف به عمل آمده این اولین اتفاق از این دست  نبوده و آخرینش هم نیست!
مسولان اسبق، سابق، کنونی و احتمالا آینده این حوزه کاری هم در دفاع از این رویداد برخاسته اند که این مورد نه یک فاجعه یا حتی یک اتقاق تلخ بلکه یک رویداد کاملا طبیعی و جهت تنظیم بازار بوده و س
سادگی کسل کننده است اما از طرف دیگر طراحی از مد افتاده از آن هم کسل کننده تر است. یکی از مواردی که این روزها به سرعت در حال تغییر است روند طراحی اتاق خواب است. زمینه طراحی اتاق خواب ها همیشه در حال تغییر است. الان نیمی از سال را پشت سر گذاشته ایم و چند ماه دیگر وارد سال جدید می شویم که باعث شده تا همگی هیجان داشته باشند تا ببینند روند های طراحی برای سال بعد چه چیز هایی هستند. اما علت این همه تغییر همه ساله برای اتاق های خواب چیست؟ چه طرح هایی برای
لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها : 6 امتیاز : 4]

راهکار کنترل ذهن برای رها شدن از اعتیاد و عادت بد (قانون جذب)
در هر مسئله ای راه حلی وجود دارد و پاسخ هر مشکلی در خود آن قرار دارد. اگر با موقعیت سختی مواجه شدید و راه به جایی نبردید و حیران و سرگردان شدید، بهترین راه این است که به خودتان بگویید هوش بیکران موجود در ضمیر ناخودآگاه هرکس از همه چیز آگاه است، همه چیز را می بیند، جواب هر مسئله ای را می داند و آن را برای شما فاش می کند.
چگونگی آزاد ساختن خود
روابط سالم پر از شادی و خوشحالی است. این به معنای آن نیست که شما هیچ مشکلی ندارید و همیشه فقط قرار است بخندید! اما به معنای این است که زمینه اصلی زندگی شما شاد است و حتی مسائل ساده هم مثل کامل کردن جمله هم یا دیدن فیلم با یکدیگر هم باعث شادی تان می شود.
یکی از خنده دارترین باورهای اشتباهی که درمورد «عشق واقعی» وجود دارد این است که شما باید نیمه ی گمشده ی خود را پیدا کنید؛ یعنی یک نفر در این دنیا وجود دارد که شما را کامل می کند. یک رابطه ی خوب رابطه
چگونه رگ خواب مردان را بدست آوریم؟
رگ خواب مردان و نحوه بیان خواسته ها به همسر
تاثیر خواب در افزایش قدرت تصمیم گیری
اندکی خواب قبل از تصمیم گرفتن
برخی از خانم ها در کسری از ثانیه تصمیم های مهمی برای زندگی خود می گیرند و آنها را با همسرشان درمیان می گذارند و انتظار دارند همسرشان گوش به فرمان شان شود در صورتی که مردها نمی تواند مانند زن ها در لحظه تصمیم بگیرند .توجه داشته باشید تصمیم گیری در لحظه می تواند به ضرر شما باشد و شما پیش از چیدن برخی مق
خیلی از افراد تصور می‌کنند که زندگی بدون اضطراب اصلا امکانپذیر نیست. میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا دچار نگرانی و اضطراب بیمارگونه‌اند و هر روز هم آن را تجربه می‌کنند. با وضعیت دنیای امروز و استرس‌های جورواجوری که با آن مواجهیم، عجیب نیست که خیلی از افراد سراغ دارو‌های ضد اضطراب و آرامبخش می‌روند، اما واقعیت این است که باز هم با استرس و اضطراب دست به گریبان‌اند.
هر چند نگرانی و اضطراب تا حدی طبیعی است، اما اضطراب مرض گونه می‌تواند درد سر
برای برخی افراد ارتباط برقرار کردن با دیگران و همچنین صحبت کردن در جمع بسیار دشوار است؛ اینکه در موردعلاقه مندی هایشان حرف بزنند، اظهار نظر کنند و به دیگران نزدیک شوند مانند جابجا کردن یک کوه است. آن‌ها اغلب برای نزدیک شدن به دیگران احساس خجالت می‌کنند و برای حرف زدن در یک جمعیت احساس ترس دارند اما این ترس یا خجالت را می‌توان برطرف کرد.
ما در این مقاله راه‌هایی را به شما خواهیم گفت که می‌توانید از خود یک فرد اجتماعی بسازید فقط کافی است کم
شما به بیمه عمر نیاز دارید تا بتوانید با آرامش خاطر زندگی کنید .
شما به بیمه عمر نیاز دارید چون تامین آتیه خانواده را به عهده دارید .
شما به بیمه عمر نیاز دارید اگر نگران دوران از کارافتادگی خود هستید .
شما به بیمه عمر نیاز دارید چون در برابر خانواده خود احساس دین دارید .
شما به بیمه عمر نیاز دارید اگر مایل هستید بازنشستگی رویایی را داشته باشید .
شما به بیمه عمر نیاز دارید اگر راحتی و آسایش خانواده تان برایتان اهمیت دارد .
شما به بیمه عمر نیاز دا
   JIKJIK,PISHI              انجمن ادبیات داستانی دریچه کلیک کنید}{}{}{}{ 
 رشت تن پوش زرد خزان به تن دارد ، وباغ بزرگ هلو در خط خمیده ی گذر امین الضرب به خواب فرو رفته ، پسرکی در همسایگی بنام شین ، میگفت ؛ غروب های خزان خورده ی ایام در دلش بشکه های هجران عشق بهار را جابجا میکنند ، اما نمیدانم کدام بهار را میگفت!?... بهار رفته بر باد تقویم چهار برگ دیواری را?.. یا بهار جفای مهربانی که نرفته از یادش را ...? 
لباسهایم را پوشیدم، آنقدر لاغر شده بودم كه در تنم مى ر

چگونه به فردی متفکر تبدیل شویم؟امروز می خواهم در مورد یک مبحث عالی با شما صحبت کنم که همه آدمها با تمام اهداف و رویایی که دارند و در هر سطحی که هستند می توانند در زندگی خودشان از این اصول استفاده کنند و این بخش فوق العاده تأثیر گذار است. موضوع این است که چگونه به آدم متفکر (یا متفکرتری) تبدیل شویم؟ حال اول به این بپردازیم که آدم متفکر از نظر من چه کسی هست؟ از نظر من انسان متفکر کسی است که بتواند از امروز خودش استفاده کند و لذت ببرد، آدمی که
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، تا به حال برایتان پیش آمده جلوی آینه ژستی بگیرید که بسیار جذاب جلوه کنید، اما با همان ژست مقابل دوربین، عکس‌تان خیلی بد از آب در بیاید؟ همه‌ی ما چنین تجربه‌ای را داریم و شاید احساس کنیم واقعا بد عکسیم! اما صبر کنید! در این مطلب ترفند‌هایی را به شما یاد می‌دهیم که نه تنها جلوی چشم دیگران بدرخشید بلکه در عکس‌ها نیز همان چیزی باشید که دوست دارید. ابروهایتان می‌توانند جادو کنند این یک ترفند به در
«وقتی عرصه برایتان تنگ می‌شود و انگار همه‌چیز برعلیه شماست، طوری که تصور می‌کنید حتی یک دقیقه‌ی دیگر هم تابِ تحمل ندارید، هرکز تسلیم نشوید. چون دقیقاً آن‌جا همان‌جایی است که زندگی آن روی خوبش را نشان‌تان خواهد داد.» ــ هریِت بیچِر استو
«سرنوشت ما در ستاره‌ها نوشته نشده، بلکه در درون خودمان است.» ــ شکسپیر

زندگی همیشه هم فوق‌العاده نیست.
بعضی‌وقت‌ها ممکن است حال‌تان خوب نباشد.
وقتی چند بار پشت سر هم شکست می‌خورید یا بدشانسی می‌آور
اگر تصمیمتان طلاق است حتما باید با یک سری اطلاعاتی که در سایت گروه وکلای تهران وجود دارد آشنا شوید در این سایت شما با تمام مشکلات ومسیری که پیش روی کسی که در امر طلاق وارد میشود پرداخته است ما هم قسمتی از این مطالب را باشما به اشتراک گذاشته ایم

میخوام طلاق بگیرم
اگر برای جدایی از همسرتان، تشکیل پرونده داده اید، باید مواظب باشید که طوری برخورد کنید کهوضعیت آشفته خود را از آنچه که هست بدتر نکنید.شاید فرصتی پیش آید که خود شما بتوانید از تقاضای
همسرتان را کنترل نکنید!
مساله ارتباط با همسر و داشتن یک زندگی آرام امروزه یکی از مباحث پر تنش و پر چالش برای علم روانشناسی است. زن و مرد همیشه تلاش میکنند از بهترین زندگی برخوردار شوند. و اما...
اگر نامزد و یا همسر خود را مکررا بصورت محسوس و نامحسوس کنترل می‌کنید و مدام سوالاتی چون: کجا بودی؟ کجارفتی؟ کی کارت تموم میشه؟ کی پیشته؟ چرا اینو پوشیدی؟ چرا خندیدی؟ و... از او می‌پرسید، یادتان باشد شما دارید با دستان خودتان به روابط احساسی و عاطفی زند
همسرتان را کنترل نکنید!
مساله ارتباط با همسر و داشتن یک زندگی آرام امروزه یکی از مباحث پر تنش و پر چالش برای علم روانشناسی است. زن و مرد همیشه تلاش میکنند از بهترین زندگی برخوردار شوند. و اما...
اگر نامزد و یا همسر خود را مکررا بصورت محسوس و نامحسوس کنترل می‌کنید و مدام سوالاتی چون: کجا بودی؟ کجارفتی؟ کی کارت تموم میشه؟ کی پیشته؟ چرا اینو پوشیدی؟ چرا خندیدی؟ و... از او می‌پرسید، یادتان باشد شما دارید با دستان خودتان به روابط احساسی و عاطفی زند
همسرتان را کنترل نکنید!
احمداداوی/روانشناس بالینی
اگر نامزد و یا همسر خود را مکررا بصورت محسوس و نامحسوس کنترل می‌کنید و مدام سوالاتی چون: کجا بودی؟ کجارفتی؟ کی کارت تموم میشه؟ کی پیشته؟ چرا اینو پوشیدی؟ چرا خندیدی؟ و... از او می‌پرسید، یادتان باشد شما دارید با دستان خودتان
مدیریت احساسات
چگونه خشم خود را مدیریت کنیم؟

خشم چیست؟
برای اینکه بدانیم چگونه خشم خود را مدیریت کنیم ؟ لازم است خشم را بشناسیم. خشم نوعی احساساست که به نوعی همه انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. می‌توان اینگونه بیان کرد:
خشم نوعی واکنش است که ذهن انسان در برابر رفتارها یا اتفاقات تولید می‌کند.
به عنوان مثال اگر وارد شرکت خود شوید و مشاهده کنید که کارکنان شرکت وظایف خود را به درستی انجام نداده‌اند، ممکن است احساس خشم بر شما غلبه کند.
آیا خ
روزنامه جام‌جم - عسل اخویان‌طهرانی:
اگر به عنوان کارآفرینی جوان، کسب‌وکار خود را به‌تازگی راه‌اندازی
کرده‌اید، حتما می‌دانید وارد جریان پرتلاطمی شده‌اید. در این مسیر، فراز و
فرود‌های زیادی در انتظارتان خواهد بود که باید بتوانید با درایت کافی از
آن‌ها عبور کنید. اما شاید مهم‌ترین چالشی که هر کارآفرین جوان و کم‌سن و
سالی با آن روبه‌رو خواهد شد، به دست آوردن اعتبار کافی در میان افراد
باتجربه‌تر و پخته‌تر در حوزه کسب‌وکارتان است
87-  و من خطبة له (علیه السلام)
> و هی فی بیان صفات المتقین ، و صفات الفساق ، و التنبیه إلی مکان العترة الطیبة ، و الظن الخاطئ لبعض الناس <
عِبَادَ اللَّهِ إِنَّ مِنْ أَحَبِّ عِبَادِ اللَّهِ إِلَیْهِ عَبْداً أَعَانَهُ اللَّهُ عَلَی نَفْسِهِ فَاسْتَشْعَرَ الْحُزْنَ وَ تَجَلْبَبَ الْخَوْفَ فَزَهَرَ مِصْبَاحُ الْهُدَی فِی قَلْبِهِ وَ أَعَدَّ الْقِرَی لِیَوْمِهِ النَّازِلِ بِهِ فَقَرَّبَ عَلَی نَفْسِهِ الْبَعِیدَ وَ هَوَّنَ الشَّدِی

آگسن پروگنی می گوید : 
باید که منفی بافی را به کلی از قاموس خودمان بیرون کنیم . زیرا که کلمه منفی بافی تمام آن چیزهائی را به خاطرمان می آورد که باید از زندگی خود طردشان کنیم . 
هیچکس از حدودی که برای خویشتن تعیین کرده است نمی تواند جلوتر برود . 
هر کس که طالب بزرگی است ،نباید خود را کوچک بشمارد .
نخستین گام برای رسیدن به موفقیت ایمان به موفقیت است . 
خواستن توانستن است .
امرسون می گوید که : 
مردی که با اراده برای رسیدن به یک ستاره اسب می تازد ، اح
مدیریت احساسات
چگونه خشم خود را مدیریت کنیم؟

خشم چیست؟
برای اینکه بدانیم چگونه خشم خود را مدیریت کنیم ؟
لازم است خشم را بشناسیم. خشم نوعی احساساست که به نوعی همه انسان‌ها آن را تجربه می‌کنند. می‌توان اینگونه بیان کرد:
خشم نوعی واکنش است که ذهن انسان در برابر رفتارها یا اتفاقات تولید می‌کند.
به عنوان مثال اگر وارد شرکت خود شوید و مشاهده کنید که کارکنان شرکت وظایف خود را به درستی انجام نداده‌اند، ممکن است احساس خشم بر شما غلبه کند.
آیا خش
درباره کتاب واقع نگری

کتاب واقع‌نگری§ ترجمه کتاب Factfulness  هنس روسلینگ§ است که در ادامه متن به توضیح درباره‌ی کتاب واقع نگری و محتوای  آن پرداخته‌ام. البته خود هنس روسلینگ تاکید می‌کند که کتاب بر اساس کلیشه‌ی «نوابغ تنها» به‌وجود نیامده است؛ بلکه نتیجه‌ی بحث، استدلال و همکاری پیوسته میان سه فرد با استعداد‌ها، دانش‌ها و دیدگاه‌های متفاوت است. این شیوه‌ی نامتعارف و درعین حال دشوار و البته بسیار سازنده، ما را به روشی برای معرفی جهان و
در این مقاله از رابینز قصد داریم در مورد اینکه چگونه غر زدن و افکار منفی را ترک کنیم و اینکه غر زدن در زندگی ما چه تأثیری دارد صحبت کنیم.
مدتها پیش، در حالی که از خیابان عبور می‌کردم، ماشینی با سرعت بالا از گوشه ای به سمتم آمد. به سرعت خودم را به عقب پرتاب کرده و شروع به داد زدن کردم تا توجه راننده را جلب کنم. راننده که متوجه من شده بود به سرعت ترمز گرفت و مسیرش را برای عدم برخورد با من منحرف کرد.
اگر راننده فقط چند ثانیه دیرتر واکنش نشان میداد،  
آیا می‌دانید مشاجره‌ها و اختلاف‌های زناشویی‌تان چه زمانی به مرز خطرناک می‌رسند؟ با ما همراه باشید تا به شما بگوییم علائم اینکه زندگی مشترک‌تان در معرض خطر است چیست، تا با آگاه بودن نسبت به آن‌ها شاید بتوانید پیش از اینکه خیلی دیر شود چاره‌ای بیندیشید.

آشکارا به همسرتان بی‌احترامی می‌کنید
شاید با غرولند‌های معمولی شروع شود مثلا: «چرا ظرف‌ها را نشستی؟»، اما کم کم تبدیل به انتقاد و سرزنش‌های جدی‌تر می‌شوند، مثلا: «تو هیچ وقت در ک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها